Zdravomaty
Unikátne automaty, ktoré zmenia vaše stravovanie.

Sme spoločnosť prevádzkujúca predajné automaty so zdravou stravou - Zdravomaty, ktoré sa už na prvý pohlaď odlišujú od bežných automatov.

Naša predstava je - priniesť širokej verejnosti, ľuďom v práci, na nákupoch, v nemocniciach, na cestách, dostupnú alternatívu zdravého a čerstvého jedla. Chceme byť dostupní, chceme ľuďom ponúknuť zdravšiu alternatívu v prípade hladu, alebo maškrtnosti, chceme podnietiť záujem ľudí o zdravú stravu a zdravší spôsob života. Preto sa snažíme byť tam, kde to žije, vo veľkých firmách a budovách (To Preto chceme byt tam kde to žije, vo veľkých firmách a budovách.

Ponúkame pre zamestnávateľa, rôzne benefity, ktoré môže ponúknuť svojim zamestnancom - v prípade, že by chcel zamestnávateľ prispievať zamestnancom zo sociálneho alebo podnikového fondu, môžeme poskytnúť zľavy na predaj zo základného cenníka.

Ponúkame modernú formu platieb - zákazník si vytvorí cez aplikáciu Vending Wallet účet, a tak má výrobky neustále k dispozícii, s prehľadom všetkých umiestnených Zdravomatov a s možnosťou v nich nakupovať.